Přilepšete si u nás! Jak na to?

 

 

Líbí se Vám myšlenka Leofone? Doporučte Leofone svým známým a pokud začnou využívat služeb Leofone Vy dostanete jednorázovou odměnu 500,-Kč! Není to skvělé, např. za deset nových zákazníků získat 5000,-Kč? A to i v případě, že u nás sami tarif nemáte. Stačí vám být pouze součást rodiny Leofone.

 

Co z toho plyne dál?

Jak víte, v Leofone si voláme všichni zadarmo, tudíž i s těmito Vámi přivedenými přáteli si budete moci vykládat bez dalších poplatků! **

A to není zdaleka vše, to nejlepší na konec! Po celou dobu, co Vámi přivedený zákazník bude využívat služeb Leofone, vy budete PRAVIDELNĚ KAŽDÝ MĚSÍC dostávat odměnu. Kolik si takto můžete měsíčně přilepšit si jednoduše spočítáte podle tabulky odměn, kterou vidíte dole pod textem. **

 

Kde na to bereme peníze?

Je to jednoduché. Vydělané peníze se z větší části vrací zpět Vám zákazníkům. Je možné je dát všechny do reklamy, jako to dělají jiní, ale pak by jste si u nás nemohli přilepšit. Proto jsme zvolili cestu, kde se 2/3 vyplácí přímo Vám a 1/3 výdělku věnujeme na tvorbu reklamy, neboť i ta je potřeba.

 

Jak na to? 

Ze všeho nejdříve je potřeba se zaregistrovat. Při registraci je potřeba jedinečný kod, který získáte tam kde jste se o Leofone dozvěděli. Pokud jste si Leofone našli sami napište a kod Vám rádi zašleme. Kod používáme pro to, aby jsme věděli komu poslat tu správnou odměnu. Registrace je zdarma a k ničemu Vás nezavazuje, naopak zavazuje Leofone k vyplacení odměn. Je to proto, aby jste dostali svůj vlastní kod. Podle něj budeme vědět který zákazník přišel k Leofone od Vás a na základě toho Vám můžeme vyplatit slíbenou odměnu. Od této chvíle máte nárok na jednorázové odměny ve výši 500,-Kč za každého přivedeného zákazníka. Takto máte možnost si vyzkoušet jak to funguje bez toho, aby jste hned začali využívat služeb Leofone. Až se sami rozhodnete zda se Vám u Leofone líbí či ne a začnete využívat služeb budete dostávat i pravidelné odměny dle tabulky odměn.

**Platí v případě, že i Vy máte náš tarif 

 

Potřebujete poradit? Nebo jste se rozhodli stát členem naší smečky? 

Jsme tu pro vás. Volejte zákaznickou linku 778 161 001

 

 

Prostor pro vaše dotazy

Pokud vás program zaujal, napište.