Leofone je mobilní operátor, který vznikl hned z několika důvodů. 

 

Jednak se mi nelíbil přístup mého operátora k nám zákazníkům a pak jsem hlavně hledal něco co by pomohlo všem lidem. 

Penězi mnozí neoplývají a šetřit na důchod? Ano jsou různé možnosti, ale je to výdaj navíc z už tak utaženého rozpočtu a výsledek?... 

Mnozí investují v různých internetových projektech, aby dříve nebo později o své peníze přišli. Ano je pár jedinců kteří vydělali, ale co ostatní většina?... 

Sám jsem si vyzkoušel mnoho těchto ,,investičních'' programů a mohu říct že cca 1% je funkčních a opravdu svým vkladatelům peníze vydělává. Otázkou je jak dlouho. Proto jsem hledal něco co opravdu bude funkční, ryze naše české, opravdu legální a hlavně tu bude napořád. Byla to zkušenost z nebes, když jsem zakopl o nekalé praktiky svého operátora a špatné zkušenosti s investicemi do pochybných projektů. Byl to zlomek vteřiny kdy se mi zrodil nápad tyto dvě věci sloučit a odstranit to špatné a ponechat to dobré. Trvalo to téměř tři čtvrtě roku než jsem vyřídil všechna povolení, vývoj stránek a další administrativní záležitosti. Ale myšlenka a posléze i celý systém se ve finále vyvinul tak, že už snad lépe ani nelze. 

Základ je tarif Volání, který pravda něco stojí. Za ten však dostanete možnost volat zadarmo se všemi uživateli v síti Leofone a dalších menších operátorů sdružených pod společností Q-CZ. Aby jste mohli volat zadarmo se svými známými, rodinou či kamarády je potřeba jim o Leofone říct, aby i oni využívali služeb Leofone. Pokud se rozhodnou telefonovat s námi, už Vám nebrání nic v tom, aby jste s nimi mohli probrat vše co je potřeba bez toho, že by jste přemýšlel kolik Vás ten hovor bude stát. To ale není vše. Pokud Vaše spokojenost s našimi službami je taková, že o nás dáte vědět dalším a na základě Vaší reference si naši službu LEOFONE zřídí nový zákazník, tak za toto doporučení a po uzavření smlouvy s novým klientem, Vám bude náležet odměna NE JEDNORÁZOVÁ, ale PRAVIDELNÁ měsíční a to po celou dobu využívání služeb LEOFONE tohoto zákazníka. Tento věrnostní program si každý kdo využívá naše služby a je s námi spokojen může znásobit tím, že společnost LEOFONE doporučí dalším.

Tak proč nevytvořit průhlednou komunikační síť a přitom ještě něco málo z toho mít...

Lze ještě vymyslet něco jednoduššího? Telefonovat budete stále, jen u jiného operátora a šířit tuto myšlenku dál. 

Přiveďte své známé,  pomozte i jim oslovit jejich přátele a vytvoříte si tak do budoucna stabilní pasivní příjem. Staňte se tak finančně nezávislýmy!